Hitachi DH 36DAL, DH36DL Työkalun Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Hitachi akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
DH 36DAL
DH36DL
DH36DL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hitachi akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
328036
BSL 3626
BSL 3626
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HTB360PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113546 |
| Mitat | 130.50 x 93.40 x 116.00mm |
| Korvaa | BSL 3626 / 328036 / BSL 3636 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 180Wh |
| Jännite | 36 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |