HILTI työkalun PM 40-MG / PR 2-HS A12 yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
HILTI työkalun PM 40-MG / PR 2-HS A12 yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-HFA120PW
29,95 €
27,95 €
HILTI työkalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PM 40-MG
PR 2-HS A12
PR 30-HVS A12
PR 30-HVSG A12
PR 3-HVSG
PR 3-HVSG A12
SF 2-A
SF 2-A12
SF 2H-A
SF 2H-A12
SFD 2-A
SFD 2-A12
SFE 2-A12
SID 2-A12
SL 2-A12
SR 2-A12
PR 2-HS A12
PR 30-HVS A12
PR 30-HVSG A12
PR 3-HVSG
PR 3-HVSG A12
SF 2-A
SF 2-A12
SF 2H-A
SF 2H-A12
SFD 2-A
SFD 2-A12
SFE 2-A12
SID 2-A12
SL 2-A12
SR 2-A12
Korvattavat HILTI työkalun alkuperäisakut
B12/2.6
B12/4.0
2077977
B12/4.0
2077977
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HILTI työkalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-HFA120PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128190561 |
| Korvaa | B12/2.6 / B12/4.0 / 2077977 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 16.2Wh |
| Mitat | 90.60 x 67.70 x 39.80mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |