HILTI työkalun GX120ME / GX120 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
HILTI työkalun GX120ME / GX120 yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-HGX120PW
25,95 €
HILTI työkalun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
GX120ME
GX120
120-ME
GX 120 ME
GX120
120-ME
GX 120 ME
Korvattavat HILTI työkalun alkuperäisakut
381458
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu HILTI työkalun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa s…
| SKU | CS-HGX120PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,5 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204428 |
| Korvaa | 381458 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 13.5Wh |
| Mitat | 151.40 x 16.20 x 14.30mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |