HILTI TCU 7/36, TE 5 A, C 7/24 Työkalun Akku 2000 mAh
calcActive())">
HILTI TCU 7/36, TE 5 A, C 7/24 Työkalun Akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-HBP720PW
46,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HILTI akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
TE 5 A
C 7/24
C 7/36
TCU 7/36
C 7/24
C 7/36
TCU 7/36
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HILTI akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
BP60
BP72
BP72
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HBP720PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129561 |
| Mitat | 200.70 x 111.00 x 104.66mm |
| Korvaa | BP60 / BP72 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 48Wh |
| Jännite | 24 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |