HILTI SFL 24, TE 2-A, UH 240-A Työkalun Akku 2000 mAh
calcActive())">
HILTI SFL 24, TE 2-A, UH 240-A Työkalun Akku 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-HSF240PW
59,95 €
50,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HILTI akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
SFL 24
TE 2-A
UH 240-A
WSC 55-A24
WSC 6.5
WSR 650-A
WSW 650-A
TE 2-A
UH 240-A
WSC 55-A24
WSC 6.5
WSR 650-A
WSW 650-A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat HILTI akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
24V B24
B 24/2.0
B 24/3.0
B 24/2.0
B 24/3.0
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-HSF240PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128129585 |
| Mitat | 148.25 x 92.30 x 72.50mm |
| Korvaa | 24V B24 / B 24/2.0 / B 24/3.0 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 48Wh |
| Jännite | 24 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |