HILTI SFB105, SF100A Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Hilti yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Hilti malleihin:
HILTI SFB105
SF100A
SF100A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Hilti alkuperäisakut:
SBP10
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-HFB100PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074564 |
| Mitat | 97.96 x 98.48 x 61.44mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | SBP10 / 265605 / 315078 / 334584 / SPB105 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 20.16Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |