Festool T12+3 Cordless Drill Työkalun Akku
calcActive())">
Festool T12+3 Cordless Drill Työkalun Akku
In stock
- SKU
- CS-FCD121PW
44,95 €
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Festool akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
T12+3 Cordless Drill
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
494831
495479
BPS 12 Li
495479
BPS 12 Li
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FCD121PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092780 |
| Mitat | 125.25 x 79.80 x 69.28 mm |
| Korvaa | BPS 12 Li / 494831 / 495479 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 32.4Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |