Festool CDD9.6 Ni-MH 9,6 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Festool yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Festool malleihin:
Festool BPH9.6C
FSP-487512
FSP-488437
FSP-490355
FSP-486828
FSP-489257
FSP-490598
FSP-487512
FSP-488437
FSP-490355
FSP-486828
FSP-489257
FSP-490598
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool alkuperäisakut:
CDD9.6
CCD9.6
CCD9.6ES
CCD9.6FX
CCD9.6
CCD9.6ES
CCD9.6FX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-FCD960PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074724 |
| Mitat | 165.40 x 84.64 x 54.91mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | CDD9.6 / CCD9.6 / CCD9.6ES / CCD9.6FX |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 31.68Wh |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |