Festool C15, C15 Cordless Drill/Driver, DRC15 Cordless Drill/Driver Työkalun Akku
calcActive())">
Festool C15, C15 Cordless Drill/Driver, DRC15 Cordless Drill/Driver Työkalun Akku
In stock
- SKU
- CS-FCD153PX
47,95 €
39,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Festool akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
C15
C15 Cordless Drill/Driver
DRC15 Cordless Drill/Driver
C15 Cordless Drill/Driver
DRC15 Cordless Drill/Driver
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
494832
498340
498341
498340
498341
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FCD153PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128092773 |
| Mitat | 125.25 x 79.80 x 69.28 mm |
| Korvaa | 494832, 498340, 498341 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 57.60Wh |
| Jännite | 14,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |