Festool C 12 Li, T 12+3 Työkalun Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Festool akkuporakoneen tai työkalun kanssa:
C 12 Li
T 12+3
T 12+3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool akkuporakoneen tai työkalun alkuperäisakut:
498336
498338
498339
498338
498339
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-FCT120PX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128110156 |
| Mitat | 123.53 x 78.40 x 68.30mm |
| Korvaa | BPC 12 / 498336 / 498338 / 498339 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 43.2Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |