Festool BPS15.6 Ni-MH 15,6 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Festool yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Festool malleihin:
Festool TDK15.6
PS 400
T15+3
PS 400
T15+3
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool alkuperäisakut:
BPS15.6
BPS15
6S
492 269
491 823
BPS15
6S
492 269
491 823
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-FCD156PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074793 |
| Mitat | 124.45 x 74.73 x 62.39mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BPS15.6 / BPS15 / 6S / 492 269 / 491 823 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 32.76Wh |
| Jännite | 15,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |