Festool BPS12 Ni-MH 12 V akku 3300 mAh
calcActive())">
Festool yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Festool malleihin:
Festool C12
C12LI
564247
497019
498338
T12+3
498336
398338
498338
C12LI
564247
497019
498338
T12+3
498336
398338
498338
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool alkuperäisakut:
BPS12C
BPS12
BPS12S
BPS12
BPS12S
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-FTC120PX |
|---|---|
| EAN | 4894128074786 |
| Mitat | 124.50 x 61.00 x 61.90mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BPS12C / BPS12 / BPS12S |
| Kapasiteetti (mAh) | 3300mAh / 39.6Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |