Festool BPS 12 Li-Ion 12 V akku 4000 mAh
calcActive())">
Festool yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Festool malleihin:
T12+3 Cordless Drill
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool alkuperäisakut:
BPS 12 Li
494831
495479
494831
495479
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-FCD121PX |
|---|---|
| EAN | 4894128092797 |
| Mitat | 125.25 x 79.80 x 69.28mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BPS 12 Li / 494831 / 495479 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 43.2Wh |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |