Festool BPH12T Ni-MH 12 V akku 2100 mAh
calcActive())">
Festool yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Festool malleihin:
Festool TDD12
TDD12FX
TDD12ES
TDD12MH
TDD12FX
TDD12ES
TDD12MH
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool alkuperäisakut:
BPH12T
BPH12
TBP12
489 003
490 021
BPH12
TBP12
489 003
490 021
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-FTD120PW |
|---|---|
| EAN | 4894128074755 |
| Mitat | 105.40 x 72.45 x 62.10mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BPH12T / BPH12 / TBP12 / 489 003 / 490 021 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 25.2Wh |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |