Festool BPC 18 Li-Ion 18 V akku 4000 mAh
calcActive())">
Festool yhteensopiva porakoneen tai muun työkalun akku. Sopii ainakin seuraaviin Festool malleihin:
Festool Quadrive T18
Quadrive TSC55
T18+3
PSC/PSBC 400/420
C15
T15
Ti 15
T18 Drill Drivers
Quadrive TSC55
T18+3
PSC/PSBC 400/420
C15
T15
Ti 15
T18 Drill Drivers
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Festool alkuperäisakut:
BPC 18 Li
498343
499849
498343
499849
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-FCD180PX |
|---|---|
| EAN | 4894128092810 |
| Mitat | 125.25 x 79.80 x 39.28 mm |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Korvaa | BPC 18 Li / 498343 / 499849 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 72Wh |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |