FEIN ABS 18, ABS 18 C, ASB 18 akku 3000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien FEIN työkalujen kanssa:
ABS 18
ABS 18 C
ASB 18
ASB 18 C
ASCD 18 W2
ASCD 18 W2C
ASCD 18 W4
ASCD 18 W4C
ASCM 18
ASCM 18 C
ASCM 18 QX
ASCM 18 QXC
ASCT 18
ASCT 18 M
ABS 18 C
ASB 18
ASB 18 C
ASCD 18 W2
ASCD 18 W2C
ASCD 18 W4
ASCD 18 W4C
ASCM 18
ASCM 18 C
ASCM 18 QX
ASCM 18 QXC
ASCT 18
ASCT 18 M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat FEIN työkalujen alkuperäisakut:
B18A.165.01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi työkalujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-FEN165PW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128119005 |
| Korvaa | B18A.165.01 / 92604175020 / 9 26 04 175 02 0 / 9 26 04 179 02 0 / 92604179020 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 54Wh |
| Mitat | 124.90 x 78.60 x 71.50mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |