Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden PX-BAT52 / PXBP-300 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden PX-BAT52 / PXBP-300 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-EHP600PW
66,95 €
Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PX-BAT52
PXBP-300
PXBP-600
PXBP-300
PXBP-600
Korvattavat Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
4511396
4511437neu
4511437OVP
4511437neu
4511437OVP
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-EHP600PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170693 |
| Korvaa | 4511396 / 4511437neu / 4511437OVP |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 36Wh |
| Mitat | 120.40 x 76.50 x 48.75mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |