Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden 4118907 / GE-CG 18 Li Solo yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden 4118907 / GE-CG 18 Li Solo yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-EHX180PW
62,95 €
Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
4118907
GE-CG 18 Li Solo
GE-CH 1846 Li Solo
GE-CL 18 Li E-Solo
GE-CM 18/30
GE-CT 18 Li Solo
GE-CT 36/30 Li E-Solo
GE-HM 18/38
GE-LC 36/35
PICOBELLA
Power X-Change
P-X-C Plus
TC-AG 18/115
TC-MG 18 Li
TE-AG 18/115
TE-AP 18 Li PXC Solo
TE-CD 18 Li E Solo
TE-CD 18/40
TE-CD 18-2 Li-i Solo
TE-HD 18 Li Solo
TE-MS 18/210 Li Solo
TE-RS 18 Li Solo
TE-VC 18/10
GE-CG 18 Li Solo
GE-CH 1846 Li Solo
GE-CL 18 Li E-Solo
GE-CM 18/30
GE-CT 18 Li Solo
GE-CT 36/30 Li E-Solo
GE-HM 18/38
GE-LC 36/35
PICOBELLA
Power X-Change
P-X-C Plus
TC-AG 18/115
TC-MG 18 Li
TE-AG 18/115
TE-AP 18 Li PXC Solo
TE-CD 18 Li E Solo
TE-CD 18/40
TE-CD 18-2 Li-i Solo
TE-HD 18 Li Solo
TE-MS 18/210 Li Solo
TE-RS 18 Li Solo
TE-VC 18/10
Korvattavat Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden alkuperäisakut
45.114.36
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Einhell sähkötyökalujen / porakoneiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akust…
| SKU | CS-EHX180PW |
|---|---|
| Jännite uusi | 18 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128170457 |
| Korvaa | 4514071 / 4514072 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 72Wh |
| Mitat | 120.70 x 77.00 x 66.70mm |
| Jännite | 18 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |