Philips lääketieteellisen laitteen Echographe CX50 / Ultrasound CX30 yhteensopiva akku 6150mAh
calcActive())">
Philips lääketieteellisen laitteen Echographe CX50 / Ultrasound CX30 yhteensopiva akku 6150mAh
In stock
- SKU
- CS-PHC500MD
348,95 €
Philips lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Echographe CX50
Ultrasound CX30
Ultrasound CX50
Ultrasound CX30
Ultrasound CX50
Korvattavat Philips lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
453561268715
453561446191
453561446192
M6477
453561446191
453561446192
M6477
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Philips lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-PHC500MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154860 |
| Korvaa | 453561446191 / M6477 / 453561446192 / 453561268715 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6150mAh / 91.02Wh |
| Mitat | 141.60 x 130.70 x 28.95mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |