Philips lääketieteellisen laitteen ECG PageWriter Trim I / Pagewriter Trim 2 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Philips lääketieteellisen laitteen ECG PageWriter Trim I / Pagewriter Trim 2 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-PHT200MD
98,95 €
Philips lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
ECG PageWriter Trim I
Pagewriter Trim 2
Pagewriter Trim I
Pagewriter Trim II
Pagewriter Trim III ECG
Trim II
Trim III
Pagewriter Trim 2
Pagewriter Trim I
Pagewriter Trim II
Pagewriter Trim III ECG
Trim II
Trim III
Korvattavat Philips lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110297
989803130151
M4992
M4992-61105
M6473
989803130151
M4992
M4992-61105
M6473
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Philips lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-PHT200MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Sealed Lead Acid |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128172703 |
| Korvaa | 989803130151 / 110297 / M6473 / M4992 / M4992-61105 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 26.4Wh |
| Mitat | 208.40 x 73.25 x 40.00mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |