Philips lääketieteellisen laitteen 2040A Mida System / Phillips 2040A yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Philips lääketieteellisen laitteen 2040A Mida System / Phillips 2040A yhteensopiva akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-PHM592MD
32,95 €
Philips lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
2040A Mida System
Phillips 2040A
Phillips 2040A
Korvattavat Philips lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
2045-60700
M5928
M5928
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Philips lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-PHM592MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128213956 |
| Korvaa | 2045-60700 / M5928 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 18Wh |
| Mitat | 89.20 x 66.70 x 23.00mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |