Philips itkuhälyttimen Avent SCD620 / Avent SCD620/26 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Philips itkuhälyttimen Avent SCD620 / Avent SCD620/26 yhteensopiva akku 2600mAh
In stock
- SKU
- CS-PHC620SL
17,95 €
Philips itkuhälyttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Avent SCD620
Avent SCD620/26
Avent SCD625
Avent SCD630
Avent SCD630/26
Avent SCD630/37
Avent SCD833
Avent SCD833/26
Avent SCD843
Avent SCD843/26
Avent SDC620
Avent SDC630
Avent SCD620/26
Avent SCD625
Avent SCD630
Avent SCD630/26
Avent SCD630/37
Avent SCD833
Avent SCD833/26
Avent SCD843
Avent SCD843/26
Avent SDC620
Avent SDC630
Korvattavat Philips itkuhälyttimen alkuperäisakut
NTA3459-4
NTA3460-4
NTA3460-4
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Philips itkuhälyttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-PHC620SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128151593 |
| Korvaa | 1S1PBL1865-2.6 / NTA3459-4 / NTA3460-4 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 68.50 x 18.50 x 18.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |