Philips itkuhälyttimen Avent CD570/10 / Avent SCD560/10 yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Philips itkuhälyttimen Avent CD570/10 / Avent SCD560/10 yhteensopiva akku 1500mAh
In stock
- SKU
- CS-PHC560MB
17,95 €
Philips itkuhälyttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Avent CD570/10
Avent SCD560/10
Avent SCD720/86
Avent SCD730/86
SCD570-H
Avent SCD560/10
Avent SCD720/86
Avent SCD730/86
SCD570-H
Korvattavat Philips itkuhälyttimen alkuperäisakut
996510072099
PHRHC152M000
PHRHC152M000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Philips itkuhälyttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-PHC560MB |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128156260 |
| Korvaa | PHRHC152M000 / 996510072099 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 3.6Wh |
| Mitat | 51.50 x 29.50 x 16.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |