Philips HS920 Parranajokoneen akku 2,4 v 2000 mAh
calcActive())">
Philips HS920 Parranajokoneen akku 2,4 v 2000 mAh
In stock
- SKU
- CS-PHS920SL
18,95 €
15,95 €
Philips yhteensopiva puhelimen akku. Sopii ainakin seuraaviin Philips malleihin:
Phillips HS920, HS930, HS969, HS970, HS990, HQ3870, HQ4850, HQ5620, , HQ5830, HQ5850, HQ5853, HQ5854, HQ5856, HQ5858, HQ5860, HQ5870, HQ5890, HQ4866, HQ4870, HQ4890, HQ5819, HQ5825, HQ5826, HQ5847, HQ6720, HQ6730, HQ6740, HQ6760, HQ6761, HQ6762, HQ6763, HQ6764, HQ6830, HQ6832, HQ6850, HQ6851,HQ 6852, HQ6865, HQ6868, HQ6870, HQ6871, HQ6879, HQ6889, HQ6890, HQ6894, HQ7740, HQ7742, HQ7760, HQ7780, HQ7782, HQ7830, HQ7850, HQ7870, HQ8830, HQ8850, HQ8870, HQ8880, HQ8890, HQ8893
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips alkuperäisakut:
138 10609
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoH…
| SKU | CS-PHS920SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072232 |
| Mitat | 48.73 x 28.68 x 14.31mm |
| Korvaa | 138 10609 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 4.8Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |