Philips HP1304, HP1308, HP1310 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
calcActive())">
Philips HP1304, HP1308, HP1310 Shaverin / Hiustenleikkurin Akku
In stock
- SKU
- CS-PHN130SL
18,95 €
9,48 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips shaverien ja hiustenleikkurien kanssa:
HP1304
HP1308
HP1310
HP1308
HP1310
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips shaverien ja hiustenleikkurien alkuperäisakut:
ACN0021
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PHN130SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128073758 |
| Mitat | 42.75 x 22.20 x 22.20mm |
| Korvaa | ACN0021 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 3.6Wh |
| Jännite | 1,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |