Philips hätävalaistus yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Philips hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Korvattavat Philips hätävalaistus alkuperäisakut
40000065
40000021
40000067
GP250CKT9TMX
BCN2500-9GWP-CE8981
GP250CKT9TMXH
40000021
40000067
GP250CKT9TMX
BCN2500-9GWP-CE8981
GP250CKT9TMXH
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Philips hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-PBS722LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 10,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210092 |
| Korvaa | 40000065 / 40000021 / 40000067 / GP250CKT9TMX / BCN2500-9GWP-CE8981 / GP250CKT9TMXH |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 32.4Wh |
| Mitat | 146.50 x 47.70 x 47.70mm |
| Jännite | 10,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |