Philips GoGear Muse, SA2MUS16S/02, SA3MUS08S/37 akku 1400mAh/5.18Wh
calcActive())">
Philips GoGear Muse, SA2MUS16S/02, SA3MUS08S/37 akku 1400mAh/5.18Wh
In stock
- SKU
- CS-PS083SL
20,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips MP3-soittimien kanssa:
GoGear Muse
SA2MUS16S/02
SA3MUS08S/37
SA2MUS16S/02
SA3MUS08S/37
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips MP3-soittimien alkuperäisakut:
BA504457SP
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi MP3-soittimen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuuss…
| SKU | CS-PS083SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072843 |
| Korvaa | BA504457SP |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 5.18Wh |
| Mitat | 56.45 x 44.10 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |