Philips G30, G30E, G40 akku 4800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips lääketieteellisten laitteiden kanssa:
G30
G30E
G40
G40E
GS10
GS20
Moniteur G30 Goldway
TC10
TC20
G30E
G40
G40E
GS10
GS20
Moniteur G30 Goldway
TC10
TC20
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
0411001
453564402681
989803185291
LI3S200A
453564402681
989803185291
LI3S200A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-PHG300MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149491 |
| Korvaa | 989803185291 / 453564402681 / 0411001 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4800mAh / 53.28Wh |
| Mitat | 149.15 x 59.40 x 22.92mm |
| Jännite | 11,1 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |