Philips FC8705, FC8710, FC8772 akku 2600mAh / 38.48Wh
calcActive())">
Philips FC8705, FC8710, FC8772 akku 2600mAh / 38.48Wh
In stock
- SKU
- CS-PHC877VX
47,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips imurien kanssa:
FC8705
FC8710
FC8772
FC8776
SmartPro Compact Home Househol
SmartPro Compact Home Househol
SmartPro Compact Home Househol
SmartPro Compact Home Househol
FC8710
FC8772
FC8776
SmartPro Compact Home Househol
SmartPro Compact Home Househol
SmartPro Compact Home Househol
SmartPro Compact Home Househol
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips imurien alkuperäisakut:
4ICR19/65
CP0111/01
CP0111/01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi imurien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussäännöt…
| SKU | CS-PHC877VX |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134060 |
| Korvaa | 4ICR19/65 / CP0111/01 / 3000-014-15881 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 131.92 x 36.75 x 20.18mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |