Philips Defibrillateur, Heartstart XL Plus, HeartStart XL+ akku 6600mAh
calcActive())">
Philips Defibrillateur, Heartstart XL Plus, HeartStart XL+ akku 6600mAh
In stock
- SKU
- CS-PHX281MD
720,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Defibrillateur
Heartstart XL Plus
HeartStart XL+
Moniteur
Philips Defibrillator Hearstar
Heartstart XL Plus
HeartStart XL+
Moniteur
Philips Defibrillator Hearstar
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
989803167281
M6479
M6479-O
M6479
M6479-O
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-PHX281MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143253 |
| Korvaa | 989803167281 / M6479 / M6479-O / SE02211 / SE-02211 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6600mAh / 97.68Wh |
| Mitat | 150.20 x 116.80 x 23.52mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |