Philips DECT 211, KALA3353 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Philips DECT 211, KALA3353 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-CPB300CL
16,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips langattomien puhelinten kanssa:
DECT 211
KALA3353
KALA3353
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips langattomien puhelinten alkuperäisakut:
30AAAAH3BMX
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-CPB300CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128022282 |
| Mitat | 41.10 x 26.00 x 9.30mm |
| Korvaa | 30AAAAH3BMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |