Philips BT2500, BT2500B, BT2500B/37 Kaiuttimen Akku
calcActive())">
Philips BT2500, BT2500B, BT2500B/37 Kaiuttimen Akku
In stock
- SKU
- CS-PBT250SL
19,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips kaiuttimien kanssa:
BT2500
BT2500B
BT2500B/37
BT2500B
BT2500B/37
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips kaiuttimien alkuperäisakut:
PL702840
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PBT250SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128107828 |
| Mitat | 40.40 x 27.30 x 7.00mm |
| Korvaa | PL702840 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |