Philips BP9600, Pronto TSU-9600 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Philips BP9600, Pronto TSU-9600 Kaukosäätimen Akku
In stock
- SKU
- CS-PSU9601RC
21,95 €
10,98 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips kaukosäätimien kanssa:
BP9600
Pronto TSU-9600
Pronto TSU-9600
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips kaukosäätimien alkuperäisakut:
PB9600
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PSU9601RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128099086 |
| Mitat | 66.70 x 20.45 x 18.50mm |
| Korvaa | PB9600 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.1Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |