Philips BCRU950, Pronto DS3000, Pronto RU950 Kaukosäätimen Akku
calcActive())">
Philips BCRU950, Pronto DS3000, Pronto RU950 Kaukosäätimen Akku
In stock
- SKU
- CS-PSU950RC
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips kaukosäätimien kanssa:
BCRU950
Pronto DS3000
Pronto RU950
Pronto DS3000
Pronto RU950
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips kaukosäätimien alkuperäisakut:
2422 526 00148
2422-526-00148
310420051271
2422-526-00148
310420051271
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PSU950RC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128030386 |
| Mitat | 46.23 x 41.13 x 10.40mm |
| Korvaa | 2422 526 00148 / 310420051271 / HHR-60AAA/F4 / 8100 911 02101 / TSU3500117 / 2422-526-00148 / 8100-911-02101 / H-AAA700B |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 3.36Wh |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |