Philips Avent SCD510, Avent SCD510/00, Avent SCD510/75 akku 700mAh
calcActive())">
Philips Avent SCD510, Avent SCD510/00, Avent SCD510/75 akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-PHD520MB
14,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips itkuhälyttimien kanssa:
Avent SCD510
Avent SCD510/00
Avent SCD510/75
Avent SCD520
Avent SCD520/00
Avent SCD520/60
Avent SCD510/00
Avent SCD510/75
Avent SCD520
Avent SCD520/00
Avent SCD520/60
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips itkuhälyttimien alkuperäisakut:
420303584800
996510072099
BY1146
CRP395
CRP395/01
996510072099
BY1146
CRP395
CRP395/01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi itkuhälyttimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-PHD520MB |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128059035 |
| Korvaa | BY1146 / CRP395 / CRP395/01 / 996510072099 / 420303584800 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Mitat | 46.50 x 22.70 x 11.00mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |