Philips Admin Pack, Defibrillateur Hearstart Forun, ForeRunner 2 akku 4200mAh
calcActive())">
Philips Admin Pack, Defibrillateur Hearstart Forun, ForeRunner 2 akku 4200mAh
In stock
- SKU
- CS-PHM863MD
259,95 €
208,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips defibrillaattori laitteiden kanssa:
Admin Pack
Defibrillateur Hearstart Forun
ForeRunner 2
ForeRunner FR2
ForeRunner FR2 Plus
ForeRunner FR2+
FR2+ Defibrillator
HeartStart FR2
HeartStart FR2 Plus
Training
Defibrillateur Hearstart Forun
ForeRunner 2
ForeRunner FR2
ForeRunner FR2 Plus
ForeRunner FR2+
FR2+ Defibrillator
HeartStart FR2
HeartStart FR2 Plus
Training
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips defibrillaattorien alkuperäisakut:
6073-A
M3840A
M3841A
M3848A
M3860A
M3861A
M3863A
M3863A-146144
M6462
M6463
M6474
M3840A
M3841A
M3848A
M3860A
M3861A
M3863A
M3863A-146144
M6462
M6463
M6474
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-PHM863MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139157 |
| Korvaa | M3863A / M3863A-146144 / 6073-A / M3841A / M3848A / M6462 / M3840A / M3860A / M3861A / M6463 / M6474 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4200mAh / 50.4Wh |
| Mitat | 172.36 x 66.12 x 39.12mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |