Philips 215 Quattro, Aleor 300, DECT 211 Langaton puheline Akku
calcActive())">
Philips 215 Quattro, Aleor 300, DECT 211 Langaton puheline Akku
In stock
- SKU
- CS-PHT211CL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Philips langattomien puhelinten kanssa:
215 Quattro
Aleor 300
DECT 211
Aleor 300
DECT 211
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Philips langattomien puhelinten alkuperäisakut:
2HR-AAAU
H-AAA600X2
H-AAA600X2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PHT211CL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128049043 |
| Mitat | 45.00 x 20.50 x 10.50mm |
| Korvaa | 2HR-AAAU / H-AAA600X2 / 60AAAH2BMX |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 1.68Wh |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |