Pfrimmer lääketieteellisen laitteen Nutricia MicroMax Flocare 100 / Nutricia MicroMax Flocare 100i yhteensopiva akku 1000mAh
calcActive())">
Pfrimmer lääketieteellisen laitteen Nutricia MicroMax Flocare 100 / Nutricia MicroMax Flocare 100i yhteensopiva akku 1000mAh
In stock
- SKU
- CS-PMF100MD
24,95 €
Pfrimmer lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Nutricia MicroMax Flocare 100
Nutricia MicroMax Flocare 100i
Nutricia MicroMax Flocare 200i
Nutricia MicroMax Flocare 100i
Nutricia MicroMax Flocare 200i
Korvattavat Pfrimmer lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110137
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Pfrimmer lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta m…
| SKU | CS-PMF100MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128210962 |
| Korvaa | 110137 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 6Wh |
| Mitat | 98.00 x 63.10 x 14.50mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |