PetSafe koirapannan PBC00-10677 / PBC-102 yhteensopiva akku 150mAh
calcActive())">
PetSafe koirapannan PBC00-10677 / PBC-102 yhteensopiva akku 150mAh
In stock
- SKU
- CS-PRF670SL
21,95 €
PetSafe koirapannan yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
PBC00-10677
PBC-102
PBC-103
PBC19-10765
PBC23-10685
PBC-302
PDBC-300
PDT00-10675
PDT24-10792
PDT24-10793
PetSafe Wireless Fence Receive
PIF-275-19
PIF-300
PIG00-10674
PIG00-10679
PIG19-10761
PIG19-10764
PIG23-10681
PIG23-10689
PRF-3004W
PRF-304W
PUL-250
PUL-275
PUSB-150
PUSB-300
RF-300
RF-304
PBC-102
PBC-103
PBC19-10765
PBC23-10685
PBC-302
PDBC-300
PDT00-10675
PDT24-10792
PDT24-10793
PetSafe Wireless Fence Receive
PIF-275-19
PIF-300
PIG00-10674
PIG00-10679
PIG19-10761
PIG19-10764
PIG23-10681
PIG23-10689
PRF-3004W
PRF-304W
PUL-250
PUL-275
PUSB-150
PUSB-300
RF-300
RF-304
Korvattavat PetSafe koirapannan alkuperäisakut
RFA-67
RFA-67D-11
RFA-67D-11
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu PetSafe koirapannan -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-PRF670SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134176 |
| Korvaa | RFA-67 / RFA-67D-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 150mAh / 0.9Wh |
| Mitat | 27.60 x 27.60 x 12.06mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |