Perimeter valaisujärjestelmien SR-i500 / SR-i600 yhteensopiva akku 40mAh
calcActive())">
Perimeter valaisujärjestelmien SR-i500 / SR-i600 yhteensopiva akku 40mAh
In stock
- SKU
- CS-SRP500BT
19,95 €
Perimeter valaisujärjestelmien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SR-i500
SR-i600
SR-i800
SR-i900R
SR-i600
SR-i800
SR-i900R
Korvattavat Perimeter valaisujärjestelmien alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Perimeter valaisujärjestelmien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
| SKU | CS-SRP500BT |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128098843 |
| Korvaa | BAT-5 / 2006-2007 |
| Kapasiteetti (mAh) | 40mAh / 0.38Wh |
| Mitat | 23.05 x 23.45 x 12.23 mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |