Pentax R100, R-100X, R200 akku 2100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pentax mittalaitteiden kanssa:
R100
R-100X
R200
R-200X
R-202N
R225N
R300
R-300X
R-322NX
R-322NXM
R-325NXM
R800
R-100X
R200
R-200X
R-202N
R225N
R300
R-300X
R-322NX
R-322NXM
R-325NXM
R800
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pentax mittalaitteiden alkuperäisakut:
BP02C
MB02
MB02
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-PMB02SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128041832 |
| Korvaa | BP02C / MB02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 12.6Wh |
| Mitat | 89.17 x 47.25 x 22.06mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |