Pelican taskulampun 9440 Remote Area Lighting System yhteensopiva akku 5000mAh
calcActive())">
Pelican taskulampun 9440 Remote Area Lighting System yhteensopiva akku 5000mAh
In stock
- SKU
- CS-PEL944FT
58,95 €
Pelican taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
9440 Remote Area Lighting System
Korvattavat Pelican taskulampun alkuperäisakut
009446-3429-000
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Pelican taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-PEL944FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 9,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203407 |
| Korvaa | 009446-3429-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5000mAh / 48Wh |
| Mitat | 120.20 x 65.40 x 65.40mm |
| Jännite | 9,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |