Pelican taskulampun 3315RZ1 / 3315RZ1-RA yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Pelican taskulampun 3315RZ1 / 3315RZ1-RA yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-PEL331FT
18,95 €
Pelican taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
3315RZ1
3315RZ1-RA
3315RZ1-RA
Korvattavat Pelican taskulampun alkuperäisakut
03315R-3020-000E
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Pelican taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-PEL331FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204602 |
| Korvaa | 03315R-3020-000E |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 78.00 x 18.60 x 18.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |