Peli 9415, 9415 LED Lantern, 9415Z0 LED Latern Zone 0 akku 8000mAh
calcActive())">
Peli 9415, 9415 LED Lantern, 9415Z0 LED Latern Zone 0 akku 8000mAh
In stock
- SKU
- CS-PEL415FT
47,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Peli taskulamppujen kanssa:
9415
9415 LED Lantern
9415Z0 LED Latern Zone 0
9418
9415 LED Lantern
9415Z0 LED Latern Zone 0
9418
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Peli taskulamppujen alkuperäisakut:
9415-301-100
9415-302-000
9418
9415-302-000
9418
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi taskulamppujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-PEL415FT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128148173 |
| Korvaa | 9415-302-000 / 9418 / 9415-301-100 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8000mAh / 38.4Wh |
| Mitat | 122.00 x 65.42 x 32.90mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |