Peli 3750 akku 4000mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Peli taskulamppujen kanssa:
3750
3759
3759
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Peli taskulamppujen alkuperäisakut:
3750-301-000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi taskulamppujen tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus…
| SKU | CS-PEL759FT |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128143130 |
| Korvaa | 3750-301-000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 118.15 x 55.90 x 28.30mm |
| Jännite | 4,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |