Pebble E-Paper Älykellon Akku
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Pebble älykellojen kanssa:
E-Paper
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Pebble älykellojen alkuperäisakut:
P121112
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-PEB112SH |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112372 |
| Mitat | 24.42 x 22.22 x 4.00mm |
| Korvaa | P121112 |
| Kapasiteetti (mAh) | 130mAh / 0.48Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |