Peaktech tutkimuslaitteen P1195 / P1205 yhteensopiva akku 3200mAh
calcActive())">
Peaktech tutkimuslaitteen P1195 / P1205 yhteensopiva akku 3200mAh
In stock
- SKU
- CS-PKH122SL
42,95 €
Peaktech tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
P1195
P1205
P1220
P1205
P1220
Korvattavat Peaktech tutkimuslaitteen alkuperäisakut
706-469
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Peaktech tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-PKH122SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168430 |
| Korvaa | 706-469 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3200mAh / 23.68Wh |
| Mitat | 80.85 x 76.60 x 18.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |