Peaktech tutkimuslaitteen 1360 / Oscilloscope 1360 yhteensopiva akku 13200mAh
calcActive())">
Peaktech tutkimuslaitteen 1360 / Oscilloscope 1360 yhteensopiva akku 13200mAh
In stock
- SKU
- CS-PKH360SL
89,95 €
Peaktech tutkimuslaitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
1360
Oscilloscope 1360
Oszilloskop 1360
P 1340
P 1341
P 1355
P 1360
P 1362
P 1363
P 1370
P 1375
Oscilloscope 1360
Oszilloskop 1360
P 1340
P 1341
P 1355
P 1360
P 1362
P 1363
P 1370
P 1375
Korvattavat Peaktech tutkimuslaitteen alkuperäisakut
XDS
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Peaktech tutkimuslaitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
| SKU | CS-PKH360SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171119 |
| Korvaa | XDS |
| Kapasiteetti (mAh) | 13200mAh / 48.84Wh |
| Mitat | 118.40 x 96.60 x 25.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |