Paristo LS14250-MR
calcActive())">
Paristo on yhteensopiva ainakin seuraavien Fuji Electric / Mitsubishi / Xerox / Toyo Denki kanssa:
MICREX-F
MICREX-SX
MICREX-SPB
MICREX-SPH
MIREX- SPH200 CPU Module
MIREX- SPH2000 CPU Module
MIREX- SPH300 CPU Module
MIREX- SPH3000 CPU Module
MIREX- SPH300EX
NP1P
NP1PH-08 CPU Module
NP1PH-16 CPU Module
NP1PM-256E CPU Module
NP1PM-48E CPU Module
NP1PS-117R CPU Module
NP1PS-245R CPU Module
NP1PS-32 CPU Module
NP1PS-32R CPU Module
NP1PS-72D CPU Module
NP1PS-74R CPU Module
NP1PU-048E CPU Module
NP1PU-256E CPU Module
C52005
490 printer
980 printer
μGPCsH
μGPCsx
MICREX-SX
MICREX-SPB
MICREX-SPH
MIREX- SPH200 CPU Module
MIREX- SPH2000 CPU Module
MIREX- SPH300 CPU Module
MIREX- SPH3000 CPU Module
MIREX- SPH300EX
NP1P
NP1PH-08 CPU Module
NP1PH-16 CPU Module
NP1PM-256E CPU Module
NP1PM-48E CPU Module
NP1PS-117R CPU Module
NP1PS-245R CPU Module
NP1PS-32 CPU Module
NP1PS-32R CPU Module
NP1PS-72D CPU Module
NP1PS-74R CPU Module
NP1PU-048E CPU Module
NP1PU-256E CPU Module
C52005
490 printer
980 printer
μGPCsH
μGPCsx
Tämä paristo korvaa ainakin seuraavat Mitsubishi paristot:
FBT030A
LS14250-MR
C52005
LS14250-MR
C52005
Ei ladattava
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-MMC520SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128165033 |
| Mitat | 26.36 x 15.50 x 14.60mm |
| Korvaa | FBT030A / LS14250-MR / C52005 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.32Wh |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |