Panasonic VW-VBN260, VW-VBN260E, VW-VBN260E-K akku - 2100 mAh
calcActive())">
Panasonic VW-VBN260, VW-VBN260E, VW-VBN260E-K akku - 2100 mAh
In stock
- SKU
- CS-VBN260MC
38,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Panasonic kameroiden kanssa:
HDC-TM900
HDC-HS900
HDC-SD900
HDC-SD800
HC-X900
HC-X900M
HDC-HS900
HDC-SD900
HDC-SD800
HC-X900
HC-X900M
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Panasonic alkuperäisakut:
VW-VBN260
VW-VBN260E
VW-VBN260E-K
VW-VBN260E
VW-VBN260E-K
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-VBN260MC |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128054467 |
| Korvaa | VW-VBN260 / VW-VBN260E / VW-VBN260E-K |
| Kapasiteetti (mAh) | 2100mAh / 15.54Wh |
| Mitat | 46.52 x 40.27 x 26.63mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |